Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Napachanie

Napachanie, wielkopolskie

  • 319 000 zł
  • 843 m²
  • 378,41 zł/m²

Zdjęcie

Beata Michalska

Skontaktuj się

Działka budowlana Napachanie

Napachanie, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

319 000 zł

843 m²

378,41 zł/m²

Działka budowlana Napachanie

Zaktualizowane: 12 maja 2026

319 000 zł 843 m² 378,41 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 319 000 zł (378,41 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 843 m²
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: HOMESTUDIO, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 260970453

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Spokój, przestrzeń i wygoda codziennego życia - właśnie takie są działki budowlane w Napachaniu. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie chcą zachować dobry dojazd do Poznań.

W okolicy dominuje niska zabudowa jednorodzinna, tereny zielone oraz klimat miejscowości, w której naprawdę można odpocząć po pracy. To idealne miejsce zarówno na budowę rodzinnego domu, jak i inwestycję na przyszłość. (...)

Agent

Beata Michalska

500 239...

500 239 459

61 861 70 75

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

500 239...

500 239 459

61 861 70 75

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została